Menu

Aktualności

KWIECIEŃ - MIESIĄC SEMINARIÓW

Szanowni Państwo, kwiecień to w COOL-u miesiąc poświęcony szkoleniom wewnętrznym oraz spotkaniom seminaryjnym z klientami.

Chcemy już podziękować naszym gościom – partnerom i klientom, którzy znaleźli czas aby spotkać się z nami. Na spotkaniach seminaryjnych organizowanych w Częstochowie, Łodzi, Rewie, Poznaniu, Lublinie i w naszej centrali w Chotomowie postawiliśmy sobie zadanie pomocy gościom w zrozumieniu zmian w przepisach unijnych dotyczących efektywności energetycznej urządzeń ( ustawa ErP ) oraz omówić przyszłość czynników chłodniczych w związku z zaostrzającymi się limitami GWP dla czynników F-gazowych.

Spotkania, które już się odbyły toczone były w ożywionej atmosferze a tematy okazały się bardzo zajmujące. Branża chłodniczo-klimatyzacyjna na skutek nowych formalnych wymagań przeżywa spore zmiany a brak spójnej informacji i gąszcz nowych przepisów powoduje chaos wśród firm instalacyjnych i u inwestorów. Nasz zespół jak i cała firma jest dobrze przygotowana do nadchodzących zmian, ma w ofercie nowe ekologiczne produkty i chętnie dzieli się wiedzą z klientami w kwestii przepisów jak i doboru najlepszego rozwiązania chłodniczego.