Menu

Aktualności

Podsumowanie Targów FWSK 2018

W dniach 27 -28.02 bieżącego roku odbyły się w Warszawie TARGI FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2018. Przez dwa dni Warszawa była miejscem największego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej.

PPH COOL również było uczestnikiem tego wydarzenia. W tym roku zdecydowanie postawiliśmy na nasz sztandarowy produkt czyli agregaty wody lodowej serii AQUACOOL GREEN z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R290 (propan). Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem gości, którzy odwiedzili nasze stoisko. Chiller typoszeregu AQUACOOL GREEN z 2 sprężarkami śrubowymi o wydajności chłodniczej 440,2 kW, ze skraplaczami typu microchannel, do zastosowania zarówno w klimatyzacji, jak i w chłodnictwie (wersja niskotemperaturowa) zgłoszony był w Konkursie Najciekawszy Produkt.

Ale nasze stoisko to nie tylko agregaty wody lodowej. Można było również zapoznać się z naszą ofertą na pompy ciepła produkcji COOL i systemy klimatyzacji precyzyjnej w oparciu o produkty Schneider Electric.

Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy nas odwiedzili. Możemy śmiało uznać tegoroczne Tragi za bardzo udane. Udało nam w ciągu tych dwóch dni odbyć wiele ciekawych rozmów, nawiązać nowe kontakty, wymienić doświadczenia. Raz jeszcze dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!