Menu

Aktualności

Szkolenie w Cool-u Schneider Electric

W ramach rocznego programu szkoleniowego w naszej firmie przeznaczonego dla pionu handlowego w sesji jesiennej uaktualnialiśmy wiedzę i doskonaliliśmy obsługę narzędzi handlowych. Szkolenia cykliczne mają za zadanie przede wszystkim podnoszenie kwalifikacji naszych ludzi oraz wymianę doświadczeń między handlowcami z różnych regionów kraju. Szkolenie to jest również świetną okazją do spotkania się z kierownikami produkcji i przeprowadzenia dyskusji nt własnych produktów.

W szkoleniu brał aktywnie udział nasz pion konstrukcyjny , który odpowiadał na pytania handlowców w zakresie szczegółów technicznych produktów COOL jak i zagadnień szerszych jak działanie nowoczesnych układów hydraulicznych. Szeroko omawiana była sytuacja czynników chłodniczych , ich zastosowania i zmian legislacyjnych. Jednym z najważniejszych punktów szkolenia był blok poświęcony urządzeniom Schneider Electric, który prowadzili nas nasi partnerzy ze Schneidera. Dystrybucja urządzeń klimatyzacji precyzyjnej marki SE stale się rozwija a współpraca partnerska zacieśnia się. Koledzy z SE przeprowadzili w ramach szkolenia przegląd aktualnych produktów, przedstawili nowości oraz zorganizowali warsztaty szkoleniowe z programów doborowych, w których aktywnie pracowali nasi handlowcy. Uczestnicy szkolenia jak i zarząd COOL-a wyrażają zadowolenie z rozwijającej się współpracy również w zakresie wsparcia technicznego i handlowego ze strony Schneider Electric i obie strony wróżą dobrą przyszłość i rozwój.

W trakcie szkolenia zdarzyły się niespodzianki: na koniec części poświęconej Schneiderowi koledzy z SE nagrodzili upominkiem osobę najuważniej biorącej udział w szkoleniu a po części szkolenia z zakresu COOL odbyła się klasyczna kartkówka z nabytej wiedzy. Zatem koledzy handlowcy – bądźcie czujni! Wiedza to klucz do satysfakcji klienta!