Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na międzynarodowej wystawie techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja w dniach 1-2 marca 2016. Miejsce targów: Warszawa, ul. Marsa 56C. STOISKO NR 76.
W dniu 16 kwietnia odbyło się coroczne spotkanie firm współpracujących , na które przybyło ponad 300 osób. Schneider Electric podsumował efekty współpracy w roku 2014 i przedstawił cele i plany rozwoju na rok kolejny.
Targi były dla nas jak co roku znaczącym wydarzeniem a nasze produkty spotkały się z zainteresowaniem klientów i naszych partnerów z rynku HVAC.
Już 3-4 marca 2015 odbędzie się w Warszawie kolejna edycja targów Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska nr 90, na którym będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą Działu Klimatyzacji.
Wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą handlową, słowa uznania oraz możliwość wspólnej rozmowy na targach. W związku z ogromnym zainteresowaniem jakim cieszyły się nasze urządzenia pracujące z czynnikiem R290 (propan) postanowiliśmy poszerzyć ofertę – nowy katalog COOL-R290 wkrótce będzie dostępny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami handlowymi w całej Polsce.
Nowy Cennik PPH COOL Kwiecień 2014 wkrótce dostępny - informacje dostępne w naszych Biurach Handlowych.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska (nr 86) na tegorocznych targach FWSK 2014 w Warszawie! Uwaga: nowa lokalizacja targów - ul. Marsa 56C.
Szanowni Klienci i Współpracownicy! Mamy przyjemność poinformować, że z dniem 01.06.2013 PPH COOL wprowadza nowe logo fimy. Po 30. latach znika z głównego logo nasza niebieska śnieżynka by pojawić się już w nowszej formie w logotypie działu CHŁODNICTWO. Jednocześnie, nowe logotypy otrzymały także nasze działy KLIMATYZACJA i OGRZEWNICTWO.
W roku 2013 dostępna jest już nowa linia klimatyzatorów York spełniająca zaostrzone wymagania dotyczące klasyfikacji energetycznej i zużycia energii.
W dniach 5-6 marca odbywa się w Warszawie XI edycja wystawy Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja. Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji (parter, stoisko Nr 3) i zapoznanie się z najnowszą ofertą firmy PPH COOL.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Warszawie w dniach 19-20.02.2013. Hala III, stanowisko nr C3.
W oparciu o wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń chłodniczych Firma PPH COOL wprowadza na rynek europejski nową linię pomp ciepła.
Rozporządzenie unijne nr 626/2011 od dn. 01.01.2013 r. wprowadza nowe zasady klasyfikacji energetycznej i wyznacza graniczne wartości współczynników efektywności dla klimatyzatorów. Nadeszła era współczynnika SEER i SCOP. Pojawi się nowa rodzina klimatyzatorów marki YORK spełniająca nowe przepisy.
Na tych największych targach instalacyjnych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej nie mogło zabraknąć firmy PPH COOL. Nasza firma zagościła na targach jako wystawca Salonu Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej.
Świętujemy 30-lecie PPH COOL!
Rok 2011 jest szczególnym rokiem w naszej historii.
Obchodzimy już 30-tą rocznicę działalności firmy, pełnej sukcesów i wyzwań. Nie byłoby to możliwe bez pomocy naszych Klientów i Współpracowników.
Dziękujemy!
W dniach 13 i 14 kwietnia 2011 ponad 250 osób z całej Polski wzięło udział w zorganizo-wanym przez PPH COOL szkoleniu pod hasłem "Seminarium Cool 2011".
IX Edycja 29-30 marca 2011.
PPH COOL pierwszy raz uczestniczył w największej w kraju wystawie branżowej adresowanej do specjalistów z zakresu wentylacji i klimatyzacji.
COOL poszerza zakres swojej dotychczasowej działalności na rynku klimatyzacyjnym o produkty YORK. Zapraszamy do współpracy!
Uprzejmie informujemy o zmianie danych kontaktowych dla PPH COOL Wrocław.
Jesteśmy członkiem Krajowego Forum Chłodnictwa

Krajowe Forum Chłodnictwa